vidaXL Záhradné sklápacie stoličky 2 ks s podložkami akáciový masív [3064703]

SKU
533587
136,45 € 113,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Trendová sada drevených sklápacích záhradných stoličiek s podložkami zvyšuje pohodlie vášho vonkajšieho priestoru! Stoličky sú vyrobené z masívneho akáciového dreva so sivou povrchovou úpravou. Je to tvrdé drevo s bohatou štruktúrou. Tieto nádherne navrhnuté záhradné stoličky sú stabilné, odolné a pútavé.

Táto trendová sada drevených sklápacích záhradných stoličiek s podložkami zvyšuje pohodlie vášho vonkajšieho priestoru! Stoličky sú vyrobené z masívneho akáciového dreva so sivou povrchovou úpravou.

Je to tvrdé drevo s bohatou štruktúrou. Tieto nádherne navrhnuté záhradné stoličky sú stabilné, odolné a pútavé. Operadlo sa dá nastaviť do 5 pozícií, takže si môžete kedykoľvek nastaviť tú najpohodlnejšiu polohu podľa svojich preferencií. Navyše, pribalené vankúše poskytujú extra pohodlie pri odpočinku. Sú vyrobené zo 100% polyesteru, ktorý je upravený tak, aby bol vodeodolný. Každý vankúš má elastický pás a dve sady šnúrok, pomocou ktorých ho pevne pripevníte k stoličke. Tieto drevené stoličky sú ideálne na stolovanie s rodinou alebo pre vychutnanie si pekného počasia na záhrade.

Vlastnosti

Farba podsedákov: Zelená
Materiál stoličky: Akáciový masív so sivou premývanou povrchovou úpravou
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery stoličky: 56 x 70 x 110 cm (Š x H x V)
Rozmery podložky: 120 x 50 x 3 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Dá sa sklopiť do 5 polôh. Vankúš má elastický pás a 2 sady šnúrok. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x stolička s podložkou

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286286272
Produktové číslo výrobcu3064703

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz