vidaXL Látkový šatník s priečinkami a tyčami 45x150x176 cm, čierny [240495]

SKU
514536
55,45 € 46,21 €
skladem, ihned k odeslání (1 ks)
Prenosná skrinka je navrhnutá tak, aby ochránila vaše oblečenie a topánky pred nečistotami a prachom, či už ju umiestnite do pivnice, detskej izby, do spálne, na povalu alebo si ju so sebou zoberiete na stanovačku. V skrinke nájdete niekoľko priečinkov a tyčí.

Táto prenosná skrinka je navrhnutá tak, aby ochránila vaše oblečenie a topánky pred nečistotami a prachom, či už ju umiestnite do pivnice, detskej izby, do spálne, na povalu alebo si ju so sebou zoberiete na stanovačku.

V skrinke nájdete niekoľko priečinkov a tyčí. Rolovacie dvierka sa upevňujú na suchý zips a dajú sa otvoriť a zatvoriť pomocou normálneho zipsu. Skladací šatník pozostáva z trvácnej netkanej látky a železných tyčí odolných voči vlhkosti, takže dlho vydrží, nezaberá veľa miesta a dá sa ľahko poskladať. Pri spájaní železných trúbiek a plastových konektorov, prosím, pomaly otáčajte železnou trúbkou, kým ju nevsuniete do konektora namiesto toho, aby ste ju priamo zatláčali dovnútra.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Rozmery: 45 x 150 x 176 cm
Materiál: Netkaná textília
UPOZORNENIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
Tkanina: Polyester: 100%

Doplňujúce informácie

Železné trúbky a plastové konektory sú súčasťou balenia..

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475855095
Produktové číslo výrobcu240495