vidaXL Záhradné ležadlo so stolíkom a podložkou tíkový masív [3063022]

SKU
538540
318,45 € 265,37 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevené lehátko vám kedykoľvek poskytne pohodlné miesto na oddychovanie v záhrade či na terase. Jedinečná drevená konštrukcia pôsobí pohodlne a vyžaruje z nej prírodná atmosféra.

Toto drevené lehátko vám kedykoľvek poskytne pohodlné miesto na oddychovanie v záhrade či na terase.

Jedinečná drevená konštrukcia pôsobí pohodlne a vyžaruje z nej prírodná atmosféra. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Vonkajšie ležadlo je vybavené 2 kolieskami, vďaka čomu sa dá ľahko premiestniť. Operadlo sa dá sklopiť do 3 polôh, od úplne vzpriamenej polohy na sedenie až po úplne vodorovnú polohu. Nastaviť môžete aj opierku na nohy. Latky na sedadle a operadle prinášajú vynikajúcu oporu a pohodlie a dve opierky na ruky poskytujú priestor na podopretie rúk. Príručný stolík poslúži ako ideálne miesto na odkladanie telefónov, slnečných okuliarov, nápojov či iných drobností, ktoré budete mať vždy poruke. Pribalený vankúš je viac ako len praktický doplnok; má aj dekoratívnu funkciu.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Skladovanie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba podložky: Sivá
Materiál: Jemne brúsené teakové tvrdé drevo s povrchovou úpravou na vodnej báze, pozinkovaná oceľ
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery stolíka: 40 x 40 x 35 cm (D x Š x V)
Rozmery ležadla: 195 x 59,5 x 35 cm (D x Š x V)
Rozmery vankúša: 200 x 50 x 4 cm (D x Š x T)

Doplňujúce informácie

Operadlo sa dá sklopiť do 3 polôh. Opierka na nohy sa dá nastaviť do 4 polôh. Záhradné ležadlo s vysúvacím stolíkom. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Ležadlo
1 x Príručný stolík
1 x Podložka

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286269466
Produktové číslo výrobcu3063022