vidaXL Záhradný barový stolík hnedý 60,5x60,5x110,5 cm polyratanový [45870]

SKU
533798
94,50 € 78,75 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Moderný barový stôl dodá vašej kuchyni, záhrade, dvoru alebo terase štýlový nádych!Stolík je vyrobený z oceľového rámu s práškovým nástrekom, vďaka čomu je stabilný, odolný a vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Tento moderný barový stôl dodá vašej kuchyni, záhrade, dvoru alebo terase štýlový nádych!Stolík je vyrobený z oceľového rámu s práškovým nástrekom, vďaka čomu je stabilný, odolný a vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Stolík je vyrobený z odolného PE ratanu a je odolný voči opotrebovaniu a ideálny pre každodenné vonkajšie použitie. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Robustná stolová doska je ideálna na umiestnenie nápojov, jedla, váz a pod. Vďaka ľahkej ratanovej konštrukcii je možné barový stôl posunúť tak, aby sa hodil do rôznych priestorov.

Vlastnosti

Farba: Hnedá
Materiál: PE ratan, oceľ s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 60,5 x 60,5 x 110,5 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Vhodné do interiéru aj exteriéru. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286003060
Produktové číslo výrobcu45870

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz