vidaXL Otočná herná stolička s opierkou nôh zlatá PVC [20498]

SKU
534929
167,05 € 139,21 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zaujímavá a luxusná herná stolička predstavuje skvelý doplnok do domácnosti alebo kancelárie pre tých, ktorí tvrdo pracujú, ale aj pre tých, ktorí sa radi hrajú. Táto počítačová stolička má vysoké operadlo, ktoré zaisťuje správnu oporu chrbta a krku. Ergonomicky a husto polstrovaná sedačka vám spríjemní sedenie.

Táto zaujímavá a luxusná herná stolička predstavuje skvelý doplnok do domácnosti alebo kancelárie pre tých, ktorí tvrdo pracujú, ale aj pre tých, ktorí sa radi hrajú.

Táto počítačová stolička má vysoké operadlo, ktoré zaisťuje správnu oporu chrbta a krku. Ergonomicky a husto polstrovaná sedačka vám spríjemní sedenie. Dva vankúše navyše pri ležaní na stoličke výrazne uvoľnia hlavu a pás. Nastaviteľná výška umožňuje prispôsobiť stoličku k výške stola a dosiahnuť zdravé vyrovnanie chrbtice. Sklopné operadlo poskytuje väčšie pohodlie potiahnutím nahor a nadol, čo vám umožní znížiť záťaž pri prestávke pri hraní. Navyše, výsuvná opierka nôh poskytuje väčšie pohodlie. Vďaka otočným kolieskam sa zabráni poškriabaniu podlahy a stoličku môžete voľne a hladko posúvať z miesta na miesto.

Vlastnosti

Farba: Zlatá a čierna
Materiál: Kov, PVC
Rozmery: 68 x 69 x 123-133 cm (Š x H x V)
Rozmery sedadla: 37 x 51 cm (Š x H)
Výška sedadla od zeme: 44-54 cm
Výška opierky na ruku od sedadla: 17-23 cm
Max. nosnosť: 110 kg

Doplňujúce informácie

S výsuvacou opierkou na nohy. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbazlatá
VýrobcavidaXL
EAN8720286193426
Produktové číslo výrobcu20498