vidaXL TV skrinka Hill, biela 158x40x47 cm, borovicový masív [288930]

SKU
533886
146,25 € 121,87 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Prekrásna TV skrinka má retro dizajn a stane sa ústredným prvkom vašej obývačky! Táto TV skrinka vyrobená z borovicového masívu je pevná a odolná. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu bude táto polička výrazným dekoratívnym doplnkom vašej domácnosti.

Táto prekrásna TV skrinka má retro dizajn a stane sa ústredným prvkom vašej obývačky! Táto TV skrinka vyrobená z borovicového masívu je pevná a odolná.

Vďaka svojmu elegantnému dizajnu bude táto polička výrazným dekoratívnym doplnkom vašej domácnosti. Skrinka na stereo má 3 poličky a 3 zásuvky, ktoré poskytujú dostatočný priestor na uloženie rôznych druhov drobností, ako sú kľúče, poznámkové bloky, perá a iné veci, ktoré potrebujete mať uložené a na dosah ruky. Veľká vrchná doska je navyše ideálna na položenie televízora, routeru, multimediálnych zariadení alebo na vystavenie ozdobných predmetov.

Vlastnosti

Farba: Biela a medovo hnedá
Materiál: Borovicový masív
Rozmery: 158 x 40 x 47 cm (Š x H x V)
Rad: Hill

Doplňujúce informácie

S 3 policami a 3 zásuvkami. Posuvné lišty so zarážkami. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8719883909967
Produktové číslo výrobcu288930

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz