vidaXL Skladacie záhradné stoličky 4 ks eukalyptový masív [312452]

SKU
542550
164,55 € 137,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada moderných drevených jedálenských stoličiek vnesie do vašej záhrady, na terasu či verandu nádych prírodného štýlu. Táto sada stoličiek vám poskytne ideálne miesto na stolovanie. Jedálenská stolička je vyrobená z eukalyptového dreva, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a vydrží roky používania.

Táto sada moderných drevených jedálenských stoličiek vnesie do vašej záhrady, na terasu či verandu nádych prírodného štýlu.

Táto sada stoličiek vám poskytne ideálne miesto na stolovanie. Jedálenská stolička je vyrobená z eukalyptového dreva, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a vydrží roky používania. Povrch s olejovou úpravou sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Stoličky sa dajú zložiť, aby sa ušetrilo miesto, keď sa nepoužívajú.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám ho ochrániť vodotesným krytom.

Vlastnosti

Materiál: Eukalyptový masív s olejovým náterom
Celkové rozmery: 48 x 57 x 91 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

4 x Stolička

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286334843
Produktové číslo výrobcu312452

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz