vidaXL Stolík biely 100x50x75 cm masívne borovicové drevo

SKU
566381
141,55 € 117,96 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlový drevený písací stôl s jednoduchým a praktickým dizajnom sa stane ústredným prvkom vašej izby. Masívne borovicové drevo: Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borovicové drevo má rovnú štruktúru a uzly dodávajú materiálu jeho typický rustikálny vzhľad.

Tento štýlový drevený písací stôl s jednoduchým a praktickým dizajnom sa stane ústredným prvkom vašej izby.

Masívne borovicové drevo

Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borovicové drevo má rovnú štruktúru a uzly dodávajú materiálu jeho typický rustikálny vzhľad. Tento kancelársky stôl je vyrobený z masívneho dreva pre extra robustnosť a odolnosť.

Dostatok úložného priestoru

Pracovný stôl má 1 zásuvku a 1 skrinku, čo vám poskytne úložný priestor, aby ste mali svoje knihy, spisy alebo iné nevyhnutnosti na dosah ruky.

Priestranná pracovná plocha

Pracovná plocha je ideálna na umiestnenie počítača, klávesnice a myši alebo notebooku, aby ste mohli pohodlne písať alebo čítať.

Široké využitie

Tento stojaci stôl môžete použiť ako počítačový, písací a pracovný stôl. Je vhodný do pracovne, kancelárie a do akéhokoľvek štýlu výzdoby priestoru.

Varovanie

Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení.

Poznámka

Každý produkt je dodávaný s montážnym návodom v krabici pre jednoduchú montáž.

Vlastnosti

Farba: Biela
Materiál: Borovicový masív
Rozmery: 100 x 50 x 75 cm (Š x H x V)

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8720287190035
Produktové číslo výrobcu814630