vidaXL Nočné stolíky 2 ks nohy z masívneho dreva biele 40x30x50 cm [805780]

SKU
539099
43,65 € 36,37 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Nočné stolíky vnesú do vášho interiéru škandinávsky štýl. Nočný stolík s drevenými nohami je stabilný a robustný. Nočný stolík je navyše vybavený dvoma policami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na to, aby ste mali svoje položky dobre organizované a na dosah ruky. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou.

Tieto nočné stolíky vnesú do vášho interiéru škandinávsky štýl.

Nočný stolík s drevenými nohami je stabilný a robustný. Nočný stolík je navyše vybavený dvoma policami, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na to, aby ste mali svoje položky dobre organizované a na dosah ruky. Ľahko sa čistí vlhkou handričkou.

Vlastnosti

Farba: Biela
Materiál: Konštrukčné drevo, masívne eukalyptové drevo
Rozmery: 40 x 30 x 50 cm (Š x H x V)
Upozornenie: Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Doplňujúce informácie

Má drevené nohy. Výrobok je potrebné poskladať.

Upozornenie

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

V balení sa nachádza

2 x Nočný stolík

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8720286355893
Produktové číslo výrobcu805780