vidaXL Nočný stolík 40x30x45 cm mangovníkový masív [320468]

SKU
533707
89,15 € 74,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevený nočný stolík dodá vášmu interiéru rustikálny šarm. Tento nočný stolík je vyrobený z masívneho mangového dreva s jemnou povrchovou úpravou z prírodného dreva, tropického tvrdého dreva s pevnosťou, ktoré unesie váhu a odolá aj opotrebovaniu časom, je stabilný a odolný.

Tento drevený nočný stolík dodá vášmu interiéru rustikálny šarm.

Tento nočný stolík je vyrobený z masívneho mangového dreva s jemnou povrchovou úpravou z prírodného dreva, tropického tvrdého dreva s pevnosťou, ktoré unesie váhu a odolá aj opotrebovaniu časom, je stabilný a odolný. Vďaka vynikajúcemu remeselnému opracovaniu a krásnej textúre dreva je každý kus nábytku výnimočný a trochu odlišný od ostatných. Pevná stolová doska môže byť použitá na vystavenie dekoratívnych predmetov. Poslúži aj ako nočný stolík, odkladacia skrinka, príručný stolík atď.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Masívne mangovníkové drevo s jemnou povrchovou úpravou z prírodného dreva
Rozmery: 40 x 30 x 45 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Montáž nie je potrebná.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286070130
Produktové číslo výrobcu320468

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz