vidaXL Lavička 110 cm, recyklovaný masív a oceľ [286458]

SKU
533859
112,80 € 94,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Lavička z dreveného masívu má moderný dizajn v industriálnom štýle a predstavuje skvelý doplnok do obývačky či do chodby.

Táto lavička z dreveného masívu má moderný dizajn v industriálnom štýle a predstavuje skvelý doplnok do obývačky či do chodby.

Vrchná časť lavičky je vyrobená z recyklovaného masívu, ktorý pochádza z trámov, podláh a nosníkov zo starých zbúraných stavieb a pozostáva z rôznych typov dreva, ako napríklad tíkového, tvrdého, tropického či mangového dreva. Recyklované drevo sa preto vyznačuje vlastnosťami týchto typov dreva. Recyklované drevo je staré, zvetrané a usušené, a preto sa nezmršťuje ani neohýba. Vďaka krásnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Oceľové nohy s práškovou povrchovou úpravou lavičke prinášajú potrebnú stabilitu a zároveň umocujú jej industriálny vzhľad. Lavička do chodby sa jednoducho montuje.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Farba: Hnedá a čierna
Materiál: Recyklovaný masív, oceľ
Rozmery: 110 x 35 x 46 cm (Š x H x V)
Povrch: Leštený, natieraný a lakovaný

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883866055
Produktové číslo výrobcu286458

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz