vidaXL Jedálenský stôl 200x100x75 cm, recyklovaný masív [247429]

SKU
526791
427,45 € 356,21 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlový drevený jedálenský stôl v industriálnom štýle predstavuje jedinečný doplnok do kuchyne alebo jedálenskej miestnosti. Jedálenský stôl je vyrobený z recyklovaného masívu, ktorý má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, mangové, akáciové drevo a podobne.

Tento štýlový drevený jedálenský stôl v industriálnom štýle predstavuje jedinečný doplnok do kuchyne alebo jedálenskej miestnosti.

Jedálenský stôl je vyrobený z recyklovaného masívu, ktorý má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, mangové, akáciové drevo a podobne. Takéto drevo je pevné, stabilné, trvácne a má zaujímavú textúru. Známky opotrebovania spolu s remeselným opracovaním dodávajú každému kúsku nábytku charakteristický vzhľad a pôsobivý vintage dizajn. Jedálenský stôl je kompletne ručne vyrobený a každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Oceľové nohy dotvárajú celkový industriálny vzhľad stolíka a spolu s oceľovým rámom v tvare kríža mu dodávajú potrebnú stabilitu. Jedálenský stôl sa jednoducho montuje.

Dôležitá poznámka

Farba dreva sa u jednotlivých kusov môže líšiť, a preto je každý z našich jedálenských stolov jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Stolová doska z recyklovaného masívu + oceľové nohy s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 200 x 100 x 75 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Leštený; natieraný a lakovaný povrch.

Farbaviacfarebné
VýrobcavidaXL
EAN8719883551173
Produktové číslo výrobcu247429