vidaXL 4-miestna záhradná pohovka s podložkami, antracitová, PP ratan [3079669]

SKU
538913
330,00 € 275,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
4-miestna záhradná sedačka s vankúšmi je navrhnutá tak, aby sa stala ústredným prvkom vašej záhrady, terasy alebo verandy. Vonkajšia pohovka je vyrobená z polypropylénu, vďaka čomu sa ľahko čistí a je vhodná na vonkajšie použitie.

Táto 4-miestna záhradná sedačka s vankúšmi je navrhnutá tak, aby sa stala ústredným prvkom vašej záhrady, terasy alebo verandy.

Vonkajšia pohovka je vyrobená z polypropylénu, vďaka čomu sa ľahko čistí a je vhodná na vonkajšie použitie. Ergonomické operadlo a zaoblená lakťová opierka poskytujú dodatočné pohodlie počas sedenia. Vďaka ľahkej konštrukcii, sa táto záhradná pohovka jednoducho premiestňuje, aby vyhovovala každému prostrediu. Poťah na vankúš je UV odolný, odnímateľný a dá sa oprať.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie: Použite jemný mydlový roztokSkladovanie

Ak je to možné, skladujte nábytok na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak budete výrobok skladovať vonku, zakryte ho vodovzdorným obalom. Po daždi alebo snežení utrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zabezpečte dostatočné prúdenie vzduchu, aby nábytok nepoškodila vlhkosť.

Vlastnosti

Farba: Antracitová
Materiál: PP (Polypropylén) s ratanovým vzhľadom
Rozmery: 240 x 65 x 76 cm (Š x H x V)
Výška opierok na ruky od zeme: 61 cm
Výška sedadla od zeme: 36 cm
Hrúbka podložky: 5 cm

Doplňujúce informácie

Odoláva UV žiareniu. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x 4-miestna pohovka
4 x Podložka na sedadlo

Farbaantracit
VýrobcavidaXL
EAN8720286562390
Produktové číslo výrobcu3079669