vidaXL Stôl na úpravu domácich miláčikov na kolieskach [170215]

SKU
514256
141,65 € 118,04 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Stôl slúžiaci na strihanie a úpravu domácich miláčikov sa dá použiť doma, ale aj prenášať. Profesionálny nastaviteľný stôl na ošetrenie vám umožní perfektne si nastaviť svojho chlpáča pri kúpaní, česaní, sušení a podobne.

Tento stôl slúžiaci na strihanie a úpravu domácich miláčikov sa dá použiť doma, ale aj prenášať.

Profesionálny nastaviteľný stôl na ošetrenie vám umožní perfektne si nastaviť svojho chlpáča pri kúpaní, česaní, sušení a podobne. Má protišmykový povrch, železný rám ošetrený práškovaním, nastaviteľné rameno a slučku. Povrch stola je ošetrený protišmykovou gumou, ktorá vašemu zvieraťu poskytne pohodlný povrch na státie počas čistenia. Nastaviteľné rameno pevne udrží vášho miláčika a má pohyblivú sponu na zamykanie. Rameno sa dá odmontovať, takže keď sa stôl nepoužíva, dá sa lepšie prenášať a skladovať. Stôl má kolieska, vďaka čomu sa jednoducho prenáša. Dodávame ho spolu s montážnym príslušenstvom.

Vlastnosti

Farba: čierna
Materiál stola: MDF s pogumovaným povrchom
Rozmery: 91,5 x 61,5 x 156 cm (D x Š x V)
Výška stola od podlahy: 76 cm
Max. nosnosť: 50 kg

Doplňujúce informácie

Trvácny povrch ošetrený práškovaním s ramenom z nehrdavejúcej ocele. S 1 nastaviteľnou slučkou. Vďaka skladaniu jednoduché skladovanie. Jednoduché presúvanie vďaka kolieskam.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475910152
Produktové číslo výrobcu170215