vidaXL Skladací stolík na manikúru s kolieskami čierny [110123]

SKU
513626
72,75 € 60,62 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Skladací stolík na manikúru s pohodlnou podložkou pod zápästie je vhodný na profesionálne, ako aj na osobné použitie. Hrubý vankúšik na zápästie, potiahnutý umelou kožou, udrží vašu ruku v pohodlnej polohe počas manikúry.

Tento skladací stolík na manikúru s pohodlnou podložkou pod zápästie je vhodný na profesionálne, ako aj na osobné použitie.

Hrubý vankúšik na zápästie, potiahnutý umelou kožou, udrží vašu ruku v pohodlnej polohe počas manikúry. Veľká stolová doska má dostatok priestoru na položenie rúk a všetkých pomôcok na manikúru. Vstavaná zásuvka vám umožňuje uložiť malé nástroje, ako sú nožnice na nechty, laky na nechty, pilníky na nechty atď. 4 uzamykateľné kolieska sú navrhnuté tak, aby zabezpečili mobilitu a ľahké umiestnenie. Vďaka svojim pevným oceľovým nožičkám je náš stolík vyrobený tak, aby vydržal dlhé roky. Dá sa tiež pohodlne zložiť, aby sa ušetrilo miesto. Súčasťou balenia je aj čierna polyesterová prenosná taška, vďaka ktorej je stôl prenosný.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Rozmery: 90 x 37 x 68 cm (D x Š x V)
Materiál rámu: MDF + oceľ s práškovou farbou
Priemer oceľových nôh: 28 mm
Hmotnosť: 9,5 kg
Nosnosť: 30 kg
Tkanina: Polyuretán: 100%

Doplňujúce informácie

S vysúvacou zásuvkou. S vankúšikom na zápästie s čalúnením z umelej kože. So 4 uzamykateľnými kolieskami. S polyesterovou taškou na prenášanie.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475939825
Produktové číslo výrobcu110123