vidaXL Skladací biely stolík na manikúru s kolieskami [110124]

SKU
513627
77,85 € 64,87 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Skladací stolík na manikúru s pohodlnou podložkou pod zápästie je vhodný na profesionálne, ako aj osobné použitie. Vďaka podložke pod zápästie, ktorá je potiahnutá umelou kožou, bude vaša ruka počas manikúry v pohodlnej polohe.

Tento skladací stolík na manikúru s pohodlnou podložkou pod zápästie je vhodný na profesionálne, ako aj osobné použitie.

Vďaka podložke pod zápästie, ktorá je potiahnutá umelou kožou, bude vaša ruka počas manikúry v pohodlnej polohe. Doska stola poskytuje dostatočný priestor, kam si môžete položiť ruky či odložiť manikérske príslušenstvo. Zabudovaná zásuvka vám umožní odložiť si rôzne drobnosti, ako napríklad klieštiky, laky či pilníky na nechty a podobne. 4 otočné kolieska s brzdou zabezpečujú, že sa stolík dá ľahko premiestniť a že zostane stáť na svojom mieste. Pevné oceľový nohy zaručujuú dlhú životnosť výrobku. Stolík sa dá jednoducho poskladať a odložiť bez toho, aby zaberal veľa miesta. Súčasťou balenia je aj čierna polyesterová taška, v ktorej sa dá stolík bez problémov odniesť.

Vlastnosti

Farba: Biela
Rozmery: 90 x 37 x 68 cm (D x Š x V)
Materiál rámu: MDF + oceľ s práškovou povrchovou úpravou
Priemer oceľových nôh: 28 mm
Hmotnosť: 9,5 kg
Nosnosť: 30 kg
Tkanina: Polyuretán: 100%

Doplňujúce informácie

S vysúvacou zásuvkou. S podložkou na zápästie potiahnutou umelou kožou. So 4 kolieskami s brzdou. S praktickou taškou z polyesteru.

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8718475939832
Produktové číslo výrobcu110124