vidaXL Stojan na víno s držiakom na poháre na 9 fliaš, kovový [240940]

SKU
514644
55,85 € 46,54 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Samostatne stojaci stojan na víno predstavuje pútavý doplnok do akejkoľvek miestnosti. Je vyrobený z kovaného železa a je kompletne ošetrený práškovou povrchovou úpravou, vďaka čomu nezhrdzavie a vydrží po celé generácie! Tento stojan na víno má 9 miest na fľaše.

Tento samostatne stojaci stojan na víno predstavuje pútavý doplnok do akejkoľvek miestnosti.

Je vyrobený z kovaného železa a je kompletne ošetrený práškovou povrchovou úpravou, vďaka čomu nezhrdzavie a vydrží po celé generácie! Tento stojan na víno má 9 miest na fľaše. Dodáva sa spolu s podnosom so zábradlím, a tak poslúži aj ako servírovací stolík. Pod stolovou doskou sa nachádza niekoľko háčikov, kam si môžete zavesiť vínové poháre. Tento stojan na víno sa preto stane skvelým doplnkom k vášmu jedálenskému stolu. Má elegantný a vkusný štýl, ktorý do vášho domova vnesie romantickú atmosféru. Tento výrobok predstavuje skvelý darček pre všetkých vašich priateľov a známych, ktorí zbožňujú víno. Zaobstarajte si tento štýlový stojan na vínové fľaše a skrášlite ním svoj príbytok.

Vlastnosti

Materiál: Kované železo
Celkové rozmery: 46 x 28,5 x 77,5 cm (Š x H x V)
Hmotnosť: 3,3 kg

Doplňujúce informácie

Prášková povrchová úprava v čiernej farbe. Zmestí sa doň 9 a viac fliaš. Háčiky na zavesenie vínových pohárov sú súčasťou balenia.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475868033
Produktové číslo výrobcu240940