vidaXL Skladacia kovová klietka pre psa, veľkosť XL [170218]

SKU
514259
150,00 € 125,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Skladacia klietka pre psa predstavuje vynikajúceho pomocníka pri výcviku a preprave vášho zvieracieho kamárata. Vďaka unikátnej konštrukcii, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a bezpečnosťou, sa dá umiestniť takmer do každej miestnosti vo vašej domácnosti.

Táto skladacia klietka pre psa predstavuje vynikajúceho pomocníka pri výcviku a preprave vášho zvieracieho kamárata.

Vďaka unikátnej konštrukcii, ktorá sa vyznačuje pevnosťou a bezpečnosťou, sa dá umiestniť takmer do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Klietka má dôvtipný, skladací dizajn, takže nezaberie veľa miesta, keď ju nepoužívate. Má 3 pevné dvierka, ktoré umožňujú jednoduchý prístup a zároveň zabránia tomu, aby pes z klietky utiekol. Trvácny oceľový rám zabezpečuje maximálnu stabilitu a pevnosť, vďaka čomu je táto klietka jednou z najpevnejších na trhu. Klietka sa dodáva spolu s odolnou plastovou podložkou na podlahu, ktorá sa ľahko čistí. Skladacia klietka má jednoduchý vzhľad a trvácny pozinkovaný povrch, ktorý je odolný voči hrdzi. Pevná konštrrukcia sa postará o to, aby vaše domáce zviera bolo vždy v bezpečí. Vďaka kompaktnej veľkosti ju môžete umiestniť na terasu, do dvora alebo do garáže.

Vlastnosti

Materiál reťaze: Pozinkovaná oceľ
Veľkosť: XL, 109 x 70 x 78 cm (D x Š x V)
Vnútorné rozmery: 105 x 68 x 76 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Súčasťou balenia je čierna plastová podložka na podlahu. S 3 dvierkami. Skladací dizajn. Vhodné pre psy. S rúčkou na jednoduchú prepravu.

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475910770
Produktové číslo výrobcu170218