vidaXL Veľká vonkajšia králikáreň/klietka pre zvieratá, drevená [170162]

SKU
514203
115,15 € 95,96 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky. Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí.

Táto kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky.

Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí. V králikárni je dostatok priestoru na pohyb a pevné pletivo zo železných drôtov sa postará o to, aby nedochádzalo k nehodám a nežiaducemu správaniu. Konštrukcia zo železného drôteného pletiva vám navyše umožní zvieratá kedykoľvek skontrolovať a vaši domáci miláčikovia zas budú môcť sledovať okolie a dýchať čerstvý vzduch. Králikáreň má rám z vysokokvalitného dreva, takže je skutočne pevná, bezpečná a vydrží vám celé roky. Zelená strieška zvieratá ochráni pred dažďom a pohodlný koterec poskytuje príjemné miesto na spanie. Z prízemia vedie rebrík, po ktorom sa dá ľahko vyliezť na poschodie. Vďaka vyťahovaciemu dnu sa klietka dá bez problémov vyčistiť. Dvierka sa ľahko zatvárajú a dajú sa uzamknúť zasunutím západky. Táto priestranná drevená klietka pre králiky je ideálna pre malé domáce zvieratá.

Dôležitá poznámka

Odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 140 x 46 x 85 cm (D x Š x V)
Vnútorné rozmery: 36 x 137 x 82 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Priestranná plocha. Rám z borovicového masívu s lakovaným povrchom, preglejka. Trvácne pletivo zo železných drôtov s práškovou povrchovou úpravou. Vodoodolná zelená strieška poskytuje ochranu pred vlhkosťou. Rebrík s protišmykovým povrchom na jednoduchý prístup na poschodie. Vyťahovacie dno pre jednoduchú údržbu. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Jednoduchá montáž. Vhodné pre králiky.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475871903
Produktové číslo výrobcu170162