vidaXL WC sedadlo, MDF, pomalé sklápanie, jednoduchý dizajn, biele [140798]

SKU
513865
40,40 € 33,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
WC sedadlo je vybavené funkciou pomalého sklápania. Poklop sa zatvára a otvára ticho a hladko, takže nie je počuť žiaden zbytočný hluk a navyše sa tým predĺži jeho životnosť. Poklop a sedadlo z MDF sa vyznačujú vysokou tvrdosťou, odolnosťou a pevnosťou.

WC sedadlo je vybavené funkciou pomalého sklápania.

Poklop sa zatvára a otvára ticho a hladko, takže nie je počuť žiaden zbytočný hluk a navyše sa tým predĺži jeho životnosť. Poklop a sedadlo z MDF sa vyznačujú vysokou tvrdosťou, odolnosťou a pevnosťou. Vďaka pántom z extra pevnej a trvácnej zlatiny chrómu a zinku vám toto WC sedadlo vydrží naozaj dlho. WC sedadlo je vhodné na všetky bežné WC misy a šírka pántov sa dá nastaviť v rozmedzí od 12 do 20 cm. Okrem toho sa dá jednoducho namontovať, ľahko sa čistí a predstavuje ideálny doplnok do kúpeľní v domácnostiach, reštauráciách, obchodných domoch či v hoteloch.

Vlastnosti

Farba: Biela
Celkové rozmery: 45 x 36 x 5 cm (D x Š x V)
Rozmery sedadla: 42,5 x 36 cm (D x Š)

Doplňujúce informácie

S funkciou pomalého sklápania . Sedadlo a poklop z trvácneho MDF . Pánty vyrobené z veľmi pevnej zliatiny chrómu a zinku . Šírka pántov sa dá nastaviť v rozmedzí od 12 do 20 cm . Univerzálne; vhodné na všetky bežné WC misy .

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8718475863762
Produktové číslo výrobcu140798