vidaXL Masážne kreslo, krémovo biele, umelá koža [240065]

SKU
500907
265,55 € 221,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dobrá masáž dokáže zregenerovať celé telo - s týmto masážnym kreslom sa budete cítiť uvoľnene a sviežo v priebehu niekoľkých minút!Toto vysokokvalitné masážne kreslo je ergonomicky tvarované, a tak sa postará o dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Sedadlo má hustú výplň, ktorá poskytuje optimálne pohodlie.

Dobrá masáž dokáže zregenerovať celé telo - s týmto masážnym kreslom sa budete cítiť uvoľnene a sviežo v priebehu niekoľkých minút!Toto vysokokvalitné masážne kreslo je ergonomicky tvarované, a tak sa postará o dokonalú relaxáciu po náročnom dni.

Sedadlo má hustú výplň, ktorá poskytuje optimálne pohodlie. Kreslo ponúka 10 masážnych bodov, ktoré boli navrhnuté tak, aby uvoľnili svalstvo hlavy, krku, chrbta, lýtok a podobne. Trvanie masáže si môžete nastaviť podľa potreby. Funkcia vyhrievania napomáha uvoľniť napätie v oblasti bedrovej chbtice. Kreslo má poťah z krémovo bielej umelej kože, ktorá sa dá ľahko očistiť. Operadlo a opierku na nohy môžete synchrónne nastavovať. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.

Vlastnosti

Farba: Krémovo biela
Rozmery pri sklopení: 137 x 68 x 104 cm (D x Š x V)
Vzpriamené rozmery: 89 x 68 x 112 cm (D x Š x V)
Výška od sedadla po hornú časť chrbta: 50 cm
Materiál: Umelá koža (PU), chrómovaná oceľ
Uhol sklopenia: 125-130 stupňov
Max. nosnosť: 110 kg
Tkanina: Bavlna: 13%, Polyester: 20%, Polyuretán: 7%, PVC: 60%

Poznámka: Položka má USB konektor. USB adaptér nie je súčasťou balenia

Poznámka

Položka má USB konektor. USB adaptér nie je súčasťou balenia

Farbahnedá (svetlá)
VýrobcavidaXL
EAN8718475832690
Produktové číslo výrobcu240065

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz