vidaXL Masážne kreslo, čierne, umelá koža [240064]

SKU
500753
248,55 € 207,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dobrá masáž dokáže zregenerovať celé telo - s týmto masážnym kreslom sa budete cítiť uvoľnene a sviežo v priebehu niekoľkých minút!Toto vysokokvalitné masážne kreslo je ergonomicky tvarované, a tak sa postará o dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Sedadlo má hustú výplň, ktorá poskytuje optimálne pohodlie.

Dobrá masáž dokáže zregenerovať celé telo - s týmto masážnym kreslom sa budete cítiť uvoľnene a sviežo v priebehu niekoľkých minút!Toto vysokokvalitné masážne kreslo je ergonomicky tvarované, a tak sa postará o dokonalú relaxáciu po náročnom dni.

Sedadlo má hustú výplň, ktorá poskytuje optimálne pohodlie. Kreslo ponúka 10 masážnych bodov, ktoré boli navrhnuté tak, aby uvoľnili svalstvo hlavy, krku, chrbta, lýtok a podobne. Trvanie masáže si môžete nastaviť podľa potreby. Funkcia vyhrievania napomáha uvoľniť napätie v oblasti bedrovej chbtice. Kreslo má poťah z čiernej umelej kože, ktorá sa dá ľahko očistiť. Operadlo a opierku na nohy môžete synchrónne nastavovať. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.

Poznámka

Výrobok má USB konektor, avšak certifikovaný 5V USB napájací zdroj nie je súčasťou balenia.

Vlastnosti

Farba: Čierna
Rozmery pri sklopení: 137 x 68 x 104 cm (D x Š x V)
Vzpriamené rozmery: 89 x 68 x 112 cm (D x Š x V)
Výška od sedadla po hornú časť chrbta: 50 cm
Materiál: Umelá koža (PU)
Uhol sklopenia: 125-130 stupňov
Max. nosnosť: 110 kg
Tkanina: Bavlna: 13%, Polyester: 20%, Polyuretán: 7%, PVC: 60%

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8718475832683
Produktové číslo výrobcu240064

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz