vidaXL Veľká vonkajšia králikáreň/klietka pre zvieratá, dva domčeky [170174]

SKU
514215
123,00 € 102,50 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky. Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí.

Táto kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky.

Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí. V králikárni je dostatok priestoru na pohyb a pevné pletivo zo železných drôtov sa postará o to, aby nedochádzalo k nehodám. Konštrukcia zo železného drôteného pletiva vám navyše umožní zvieratá kedykoľvek skontrolovať. Králikáreň má rám z vysokokvalitného borovicového dreva, vďaka čomu vám vydrží dlhé roky. Pohodlný koterec poskytne vaším zvieratám príjemné miesto na spanie. Z prízemia vedú dva rebríky, po ktorých sa dá ľahko vyliezť na poschodie.

Dôležitá poznámka

Odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 192 x 50 x 101 cm (D x Š x V)
Vnútorné rozmery: 45 x 184 x 87 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Rám z borovicového masívu s lakovaným povrchom, preglejka. Trvácne pletivo zo železných drôtov s práškovou povrchovou úpravou. Zelená strieška odolná voči poveternostným vplyvom. Dva rebríky s protišmykovým povrchom na jednoduchý prístup na poschodie. Jednoduchá montáž. Vhodné pre králiky.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475882770
Produktové číslo výrobcu170174