vidaXL Veľká vonkajšia králikáreň/klietka pre zvieratá, jeden domček [170173]

SKU
514214
90,15 € 75,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky. Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí.

Táto kvalitná dvojposchodová králikáreň poskytuje priestranný a útulný prístrešok pre malé zvieratá, najmä roztomilé králiky.

Má naozaj všetranné použitie, pretože predstavuje vhodné miesto na hru a výcvik, no zároveň v nej budú vaše zvieratá v bezpečí. V králikárni je dostatok priestoru na pohyb a pevné pletivo zo železných drôtov sa postará o to, aby nedochádzalo k nehodám. Konštrukcia zo železného drôteného pletiva vám navyše umožní zvieratá kedykoľvek skontrolovať. Králikáreň má rám z vysokokvalitného borovicového dreva, vďaka čomu vám vydrží dlhé roky. Pohodlný koterec poskytne vaším zvieratám príjemné miesto na spanie. Z prízemia vedie rebrík, po ktorom sa dá ľahko vyliezť na poschodie. Vďaka vyťahovaciemu dnu sa klietka dá navyše bez problémov vyčistiť.

Dôležitá poznámka

Odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok. Takto bude mať dlhšiu životnosť.

Vlastnosti

Celkové rozmery: 142 x 50 x 101 cm (D x Š x V)
Vnútorné rozmery: 45 x 140 x 87 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Rám z borovicového masívu s lakovaným povrchom, preglejka. Trvácne pletivo zo železných drôtov s práškovou povrchovou úpravou. Zelená strieška odolná voči poveternostným vplyvom. Rebrík s protišmykovým povrchom na jednoduchý prístup na poschodie. Vyťahovacie dno pre jednoduchú údržbu. Jednoduchá montáž. Vhodné pre králiky.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475882763
Produktové číslo výrobcu170173