vidaXL Záhradné stoličky, sivohnedé podložky 2 ks, tíkový masív [3062468]

SKU
538523
134,00 € 111,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevené skladacie záhradné stoličky s jednoduchým, no zároveň elegantným dizajnom vám poskytnú pohodlné miesto na sedenie. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Tieto drevené skladacie záhradné stoličky s jednoduchým, no zároveň elegantným dizajnom vám poskytnú pohodlné miesto na sedenie.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Brúsený povrch sa dá ľahko očistiť navlhčenou handričkou. Záhradné jedálenské stoličky sú navyše ľahké, takže sa s nimi dá dobre manipulovať a môžete ich bez problémov premiestniť. Vonkajšie stoličky sa dajú jednoducho poskladať, keď ich nepoužívate. Súčasťou balenia sú aj podložky na sedadlo, ktoré vám poskytnú optimálny komfort pri sedení.

Vlastnosti

Farba podložky: Sivohnedá
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Materiál podložky: 100% polyester
Rozmery: 47 x 60 x 89 cm (Š x H x V)
Hĺbka sedadla: 37 cm
Výška sedadla od zeme: 46 cm
Rozmery podložky: 40 x 40 x 4 cm (D x Š x H)

V balení sa nachádza

2 x Záhradná stolička
2 x Podložka na sedadlo

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286263921
Produktové číslo výrobcu3062468