vidaXL Záhradné stoličky s jedálenským stolíkom a vankúšmi akáciový masív [3061279]

SKU
539222
131,50 € 109,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vychutnajte si svoju šálku kávy či čaju pri tomto rustikálnom drevenom bistro sete. Bude skutočne praktickou a pútavou súčasťou vašej záhrady alebo terasy. Stôl a stoličky sú vyrobené z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou, čo im dodáva mimoriadnu stabilitu a odolnosť.

Vychutnajte si svoju šálku kávy či čaju pri tomto rustikálnom drevenom bistro sete.

Bude skutočne praktickou a pútavou súčasťou vašej záhrady alebo terasy. Stôl a stoličky sú vyrobené z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou, čo im dodáva mimoriadnu stabilitu a odolnosť. Robustná stolová doska a spodná polica sú ideálne na položenie pohárov, kníh a iných drobností. Operadlá a opierky na ruky zaisťujú pokojný zážitok počas sedenia. Nábytok sa navyše vďaka olejovej povrchovej úprave ľahko čistí vlhkou handričkou. Vankúše zvyšujú pohodlie a každý vankúš je vybavený dvoma sadami šnúrok, ktorými sa pevne pripevnia k bistro súprave.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie: Použite jemný mydlový roztokUskladnenie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba podložky: Modrá
Materiál: Akáciový masív s olejovým náterom
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery: 159 x 61 x 92 cm (D x Š x V)
Hĺbka sedadla: 49 cm
Výška opierok na ruky od zeme: 61 cm
Výška sedadla od zeme: 44 cm
Rozmery vankúša: 50 x 50 x 4 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Dvojitá stolička so stolom
2 x Podložka

Farbamodrá
VýrobcavidaXL
EAN8720286236727
Produktové číslo výrobcu3061279