vidaXL Záhradné stoličky, antracitové podložky 2 ks, tíkový masív [3062487]

SKU
539265
153,10 € 127,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada pozostáva z 2 drevených záhradných stoličiek, ktoré sa zaručene stanú skvelým doplnkom do vašej záhrady, na terasu alebo na dvor. Poskytnú vám ideálne miesto, kde si budete môcť posedieť s rodinou a priateľmi a užívať si krásne slnečné dni.

Táto sada pozostáva z 2 drevených záhradných stoličiek, ktoré sa zaručene stanú skvelým doplnkom do vašej záhrady, na terasu alebo na dvor.

Poskytnú vám ideálne miesto, kde si budete môcť posedieť s rodinou a priateľmi a užívať si krásne slnečné dni. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Brúsený povrch sa dá ľahko očistiť navlhčenou handričkou. Vonkajšie stoličky sú navyše ľahké, takže sa s nimi dá dobre manipulovať a môžete ich bez problémov premiestniť. Drevené stoličky sa dajú poskladať, aby nezaberali veľa miesta, keď ich nepoužívate. Súčasťou balenia sú aj podložky na sedadlo, ktoré vám poskytnú optimálny komfort pri sedení.

Vlastnosti

Farba podložky: Antracitová
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Materiál podložky: 100% polyester
Rozmery: 55 x 60 x 89 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 50 cm
Hĺbka sedadla: 40 cm
Výška sedadla od zeme: 45 cm
Výška opierok na ruky od zeme: 66 cm
Rozmery podložky: 40 x 40 x 4 cm (D x Š x H)

Doplňujúce informácie

S opierkami na ruky. Skladací dizajn umožňuje jednoduché skladovanie.

V balení sa nachádza

2 x Záhradná stolička
2 x Podložka na sedadlo

Farbaantracit
VýrobcavidaXL
EAN8720286264119
Produktové číslo výrobcu3062487