vidaXL Záhradné stoličky 2 ks sivé podložky teakový masív [3062731]

SKU
538532
244,25 € 203,54 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Súprava drevených záhradných stoličiek má rustikálny a praktický dizajn, a tak vašim vonkajším priestorom dodá úplne nový vzhľad!Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Táto súprava drevených záhradných stoličiek má rustikálny a praktický dizajn, a tak vašim vonkajším priestorom dodá úplne nový vzhľad!Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Vonkajšie stoličky sa vyznačujú rafinovaným vzhľadom, ktorý okamžite zapadne do záhrad a dvorov zariadených v akomkoľvek štýle. Poskytnú vám ideálne miesto na oddychovanie v romantickej záhrade na chate alebo v blízkosti idylického záhradného jazierka. Súčasťou balenia je aj podložka, ktorá poslúži ako praktický doplnok k vášmu nábytku, no zároveň má aj dekoratívnu funkciu.

Vlastnosti

Farba podložky: Sivá
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery: 58 x 60 x 90 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 58 cm
Hĺbka sedadla: 50 cm
Výška sedadla od zeme: 45 cm
Výška opierok na ruky od zeme: 66,5 cm
Rozmery podložky: 50 x 50 x 4 cm (D x Š x H)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Záhradná stolička
2 x Podložka

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286266557
Produktové číslo výrobcu3062731