vidaXL Záhradné stoličky 2 ks teakový masív [315611]

SKU
538225
169,50 € 141,25 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada extra ťažkých drevených záhradných stoličiek vám poskytne ideálne miesto na odpočinok či opaľovanie sa na záhrade alebo terase. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Táto sada extra ťažkých drevených záhradných stoličiek vám poskytne ideálne miesto na odpočinok či opaľovanie sa na záhrade alebo terase.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Krásna povrchová úprava na báze vody dodáva drevu teplú farbu. Stabilné vonkajšie stoličky majú rafinovaný vzhľad a okamžite zapadnú do každého obytného priestoru.

Vlastnosti

Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Rozmery: 50 x 53 x 90 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 50 cm
Hĺbka sedadla: 43 cm
Výška sedadla od zeme: 45 cm

Doplňujúce informácie

Vhodné do interiéru aj exteriéru. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Stolička

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286208298
Produktové číslo výrobcu315611