vidaXL Záhradné stoličky 2 ks, červené podložky, tíkový masív [3063258]

SKU
534722
201,40 € 167,83 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevené záhradné stoličky dodajú vašej záhrade, terase či iným vonkajším priestorom vintage vzhľad. Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Tieto drevené záhradné stoličky dodajú vašej záhrade, terase či iným vonkajším priestorom vintage vzhľad.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Vonkajšie stoličky majú latkové operadlá a mierne zaoblené opierky na ruky, a tak vám poskytnú maximálne pohodlie pri sedení. Stoličky sa navyše dajú poukladať na seba, keď ich nepoužívate. Podložky, ktoré sú súčasťou balenia, sú praktické a zároveň plnia aj dekoratívnu funkciu.

Vlastnosti

Farba podložky: Červená
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery stoličky: 60 x 57,5 x 90 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 39 cm
Hĺbka sedadla: 48 cm
Výška sedadla od zeme: 45 cm
Výška opierok na ruky od zeme: 65 cm
Rozmery podložky: 50 x 50 x 4 cm (D x Š x H)

Doplňujúce informácie

Dajú sa poukladať na seba. Vhodné do interiéru aj exteriéru. Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Stolička
2 x Podložka

Farbačervená
VýrobcavidaXL
EAN8720286271827
Produktové číslo výrobcu3063258