vidaXL Záhradná taburetka z paliet s podložkou, impregnovaný smrek [3063373]

SKU
534158
59,65 € 49,71 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlová záhradná taburetka z paliet sa dodáva spolu s podložkou a poskytne vám skvelé miesto, kde si budete môcť v pohodlí užívať príjemné počasie, zdriemnuť si alebo si posedieť v spoločnosti rodiny a priateľov.

Táto štýlová záhradná taburetka z paliet sa dodáva spolu s podložkou a poskytne vám skvelé miesto, kde si budete môcť v pohodlí užívať príjemné počasie, zdriemnuť si alebo si posedieť v spoločnosti rodiny a priateľov.

Drevená podnožka s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Vonkajšia pohovka je vyrobená z impregnovaného smrekového dreva, a preto je trvácna a stabilná. Táto podnožka má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Vďaka poťahu zo 100% polyesteru a hrubému polstrovaniu je podložka na paletový nábytok mäkká a poskytne vám optimálny komfort. Sedačka sa vám určite zíde napríklad počas rodinných večerov pri sledovaní filmu či hraní videohier, alebo keď si budete chcieť vychutnávať príjemné počasie na terase. Podnožka na terasu má modulárny dizajn, takže sa dá ľubovoľne presúvať, aby zapadlo do akýchkoľvek priestorov. Môžete ho skombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si tak záhradnú súpravu podľa svojich predstáv!.

Upozornenie

Drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

Vlastnosti

Farba podložky: Sivá
Materiál: Impregnované smrekové drevo, látka (100% polyester)
Celkové rozmery: 60 x 60 x 30 cm (Š x H x V)
Rozmery podložky na sedadlo: 60 x 60 x 6 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Taburetka z paliet
1 x Podložka na sedadlo

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286272978
Produktové číslo výrobcu3063373