vidaXL Záhradný stolík sivý 60,5x106 cm polyratanový [45857]

SKU
533797
73,75 € 61,46 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vychutnajte si jedlo alebo šálku kávy s týmto štýlovým záhradným polyratanovým stolom! Vonkajší stolík je podporený oceľovým rámom s práškovým povrchom a je stabilný a odolný. Stôl je pokrytý odolným PE ratanom s UV ochranou, vďaka čomu sa ľahko čistí vlhkou handričkou a zaručuje roky vonkajšieho používania.

Vychutnajte si jedlo alebo šálku kávy s týmto štýlovým záhradným polyratanovým stolom! Vonkajší stolík je podporený oceľovým rámom s práškovým povrchom a je stabilný a odolný.

Stôl je pokrytý odolným PE ratanom s UV ochranou, vďaka čomu sa ľahko čistí vlhkou handričkou a zaručuje roky vonkajšieho používania. Okrúhly stôl je ideálny na umiestnenie nápojov, jedla, ozdobných váz a pod. Vďaka ratanovej konštrukcii sa jednoducho presúva a kombinuje s ďalším nábytkom.

Vlastnosti

Farba: Sivá
Materiál: PE ratan, oceľ s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 60,5 x 106 cm (Priemer. X V)

Doplňujúce informácie

Vhodné do interiéru aj exteriéru. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286002933
Produktové číslo výrobcu45857

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz