vidaXL Záhradný stôl, sivý 200x150x74 cm, polyratan a akáciové drevo [46135]

SKU
533806
223,55 € 186,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Ratanový záhradný stôl predstavuje skvelý doplnok do vašich vonkajších priestorov. Vďaka svojmu nenápadnému, no zároveň modernému dizajnu, vnesie do vašej záhrady, na terasu či na balkón nádych eleganie.

Náš ratanový záhradný stôl predstavuje skvelý doplnok do vašich vonkajších priestorov.

Vďaka svojmu nenápadnému, no zároveň modernému dizajnu, vnesie do vašej záhrady, na terasu či na balkón nádych eleganie. Vonkajší stôl je vyrobený z PE ratanu, ktorý je vodoodolný a odolný voči poveternostným vplyvom, a dá sa ľahko vyčistiť, je trvácny a vhodný na každodenné používanie v exteriéri. Oceľový rám s práškovou povrchovou úpravou je veľmi stabilný a má dlhú životnosť. Jedálenský stôl má ľahkú konštrukciu, a tak ho môžete bez problémov premiestniť. Doska stola je vyrobená z akáciového masívu s prírodným olejovým náterom. Ide o tvrdé tropické drevo, ktoré sa vyznačuje svojou trvácnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom.

Poznámka

Odporúčame stôl zakrývať v prípade dažďa, snehu a mrazov.

Vlastnosti

Farba: Sivá
Materiál: PE ratan, akáciový masív (olejový náter), oceľ s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 200 x 150 x 74 cm (D x Š x V)
Počet osôb: 10

Doplňujúce informácie

Odolnosť voči poveternostným vplyvom. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883867847
Produktové číslo výrobcu46135

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz