vidaXL Záhradná paletová stredová pohovka s vankúšmi borovicové drevo [3061694]

SKU
534032
108,80 € 90,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlová stredová záhradná pohovka z paliet sa dodáva spolu s podložkami a poskytne vám skvelé miesto, kde si budete môcť v pohodlí užívať príjemné počasie, zdriemnuť si alebo si posedieť v spoločnosti rodiny a priateľov.

Táto štýlová stredová záhradná pohovka z paliet sa dodáva spolu s podložkami a poskytne vám skvelé miesto, kde si budete môcť v pohodlí užívať príjemné počasie, zdriemnuť si alebo si posedieť v spoločnosti rodiny a priateľov.

Drevená sedačka s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Vonkajšia sedačka je vyrobená z masívneho borovicového dreva, vďaka čomu je odolná a stabilná. Táto stredová pohovka má pevnú konštrukciu a vyžaduje si malú údržbu. Vďaka 100% polyesterovému poťahu a hrubému polstrovaniu sú vankúše mäkké a poskytujú maximálne pohodlie. Sedačka je ideálna pre rodinné filmové večery, hranie videohier a vychutnávanie si slnečných dní na terase. Táto sedačka má modulárnu konštrukciu, takže je úplne flexibilná a jednoducho sa presúva, aby sa hodila do akéhokoľvek vonkajšieho priestoru. Môžete ho skombinovať s inými modulárnymi segmentmi a vytvoriť si tak vlastné záhradné posedenie podľa vášho vkusu!.

Upozornenie

Drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

Vlastnosti

Farba podložky: Jasnozelená
Materiál: Borovicový masív, látka (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky: 60 x 65 x 71,5 cm (Š x H x V)
Rozmery podložky na sedadlo: 60 x 60 x 6 cm (Š x H x V)
Rozmery podložky na operadlo: 60 x 38 x 13 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Stredová pohovka
1 x Podložka na sedadlo
1 x Podložka na operadlo

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286256183
Produktové číslo výrobcu3061694

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz