vidaXL Stredová záhradná pohovka z paliet, impregnovaná borovica [315823]

SKU
533694
36,15 € 30,12 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Štýlová stredová záhradná pohovka z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Drevená stredová pohovka s nadčasovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry.

Táto štýlová stredová záhradná pohovka z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Drevená stredová pohovka s nadčasovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Vonkajšia sedačka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, vďaka čomu je trvácna, odolná voči poveternostným vplyvom a šetrná k životnému prostrediu. Sedačka na terasu má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Drevená pohovka má modulárny dizajn, takže sa dá ľubovoľne presúvať, aby zapadla do akýchkoľvek priestorov. Môžete ju skombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi, ktoré nájdete v rozbaľovacom menu, a vytvoriť si tak záhradnú súpravu podľa svojich predstáv!.

Upozornenie

Drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

Vlastnosti

Materiál: Impregnované borovicové drevo
Celkové rozmery: 60 x 69,4 x 62 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286299333
Produktové číslo výrobcu315823

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz