vidaXL Záhradná stredová pohovka s podložkami, akáciový masív [312429]

SKU
539625
97,30 € 81,08 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená záhradná stredová pohovka predstavuje skvelý doplnok do záhrady, na terasu či na dvor a poskytne vám ideálne mesto na príjemné posedenia s rodinou a priateľmi počas krásnych slnečných dní. Táto pohovka je vyrobená z akáciového masívu s olejovým náterom, vďaka čomu je trvácna a stabilná.

Táto drevená záhradná stredová pohovka predstavuje skvelý doplnok do záhrady, na terasu či na dvor a poskytne vám ideálne mesto na príjemné posedenia s rodinou a priateľmi počas krásnych slnečných dní.

Táto pohovka je vyrobená z akáciového masívu s olejovým náterom, vďaka čomu je trvácna a stabilná. Vonkajšie sedenie má operadlo so zaujímavým dizajnom s povrázkami, takže predstavuje neprehliadnuteľný doplnok do záhrady. Odnímateľné podložky na sedadlo a operadlo majú hustú výplň, ktorá poskytuje optimálny komfort. Pohovka má modulárny dizajn, takže sa dá ľubovoľne presúvať, aby zapadla do akýchkoľvek priestorov. Môžete ju skombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si tak záhradnú súpravu podľa svojich predstáv!.

Vlastnosti

Farba podložky: Krémovo biela
Farba lana: Čierna
Materiál pohovky: Akáciový masív s olejovým náterom, lano
Rozmery: 65 x 65 x 60 cm (Š x H x V)
Hrúbka podložky na sedadlo: 6 cm
Hrúbka matraca na operadle: 10 cm

Doplňujúce informácie

Možno usporiadať do rôznych konfigurácií podľa vašich potrieb a priestoru. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbabiela
VýrobcavidaXL
EAN8720286192610
Produktové číslo výrobcu312429