vidaXL Záhradná rohová pohovka z paliet zelená impregnovaná borovica [315703]

SKU
535518
44,45 € 37,04 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená rohová pohovka z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Táto záhradná rohová pohovka s nadčasovým dizajnom vnesie do vášho obytného priestoru nádych rustikálnej atmosféry.

Táto drevená rohová pohovka z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Táto záhradná rohová pohovka s nadčasovým dizajnom vnesie do vášho obytného priestoru nádych rustikálnej atmosféry. Rohová sedačka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, vďaka čomu je pevná, odolná voči poveternostným vplyvom a ekologická. Táto rohová pohovka má pevnú konštrukciu a nevyžaduje si náročnú údržbu. Drevená sedacia súprava je špeciálne navrhnutá pre použitie ako časť sedacej súpravy, ale môže byť použitá aj ako samostatná pohovka. Môžete ju skombinovať s ďalšími mudulárnymi segmentmi, ako je konferenčný stolík, podnožka a stredová pohovka, a vytvoriť si tak svoje osobné konfigurácie záhradného posedenia!.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám ho ochrániť vodotesným krytom.

Vlastnosti

Materiál: Borovicové drevo, zelená impregnácia
Rozmery: 64 x 64 x 70 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 60 cm
Hĺbka sedadla: 60 cm
Výška sedadla od zeme: 36 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286299258
Produktové číslo výrobcu315703