vidaXL Záhradná paletová rohová pohovka s béžovými vankúšmi drevo [3052421]

SKU
533918
108,00 € 90,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Záhradná sedačka z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi. Drevené kreslo s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry.

Naša záhradná sedačka z paliet vám poskytne ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Drevené kreslo s nadčasovým paletovým dizajnom vnesie do vašej záhrady, na terasu či do obývačky nádych rustikálnej atmosféry. Vonkajšia sedačka je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, a preto je trvácna, odolná voči poveternostným vplyvom a šetrná k životnému prostrediu. Táto sedačka na terasu má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len minimálnu údržbu. Sedačka sa dodáva spolu s mäkkými podložkami s hustou výplňou, ktoré poskytujú optimálny komfort pri sedení. Záhradný nábytok sa jednoducho montuje. Upozorňujeme, že drevo je prírodný materiál, a preto sa na ňom môžu vyskytnúť určité nedokonalosti.

Vlastnosti

Farba: Béžovo-biela
Materiál: Borovicové drevo, látka (100% polyester)
Celkové rozmery: 70 x 67,5 x 60,8 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 60,4 cm
Hĺbka sedadla: 61,5 cm
Výška sedačky: 30,5 cm
Hrúbka podložky na sedadlo: 10 cm
Hrúbka matraca na operadle: 10 cm

Doplňujúce informácie

Vhodné do exteriéru aj interiéru. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Rohová pohovka z paliet
1 x Podložka na sedadlo
2 x Podložka na operadlo

Farbabéžová
VýrobcavidaXL
EAN8719883901695
Produktové číslo výrobcu3052421

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz