vidaXL Rohová záhradná pohovka z paliet impregnovaná borovica [316201]

SKU
533697
118,40 € 98,67 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Záhradná paletová rohová sedačka je ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Naša záhradná paletová rohová sedačka je ideálne miesto, kde si budete môcť oddýchnuť a užívať si pekné počasie alebo si zdriemnuť či posedieť s rodinou a priateľmi.

Rohová pohovka je vyrobená z impregnovaného borovicového dreva, ktoré je odolné proti hnilobe a veľmi trvácne, takže je mimoriadne vhodná na vonkajšie použitie. Táto vonkajšia pohovka má pevnú konštrukciu a vyžaduje si len malú údržbu. Navyše, táto drevená rohová sedacia súprava má tiež modulárnu konštrukciu, takže je úplne flexibilná a jednoducho sa premiestňuje, aby sa hodila do každého zariadenia. Môžete ju skombinovať s inými modulárnymi segmentmi, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, a vytvoriť si tak svoje vlastné konfigurácie záhradného nábytku!.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám ho ochrániť vodotesným krytom.

Vlastnosti

Materiál: Borovicové drevo, zelená impregnácia
Rozmery: 69 x 70 x 66 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286326756
Produktové číslo výrobcu316201

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz