vidaXL Záhradné sklápacie stoličky 2 ks s podložkami akáciový masív [3064066]

SKU
539324
148,60 € 123,83 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená záhradná sedacia súprava s vankúšmi je navrhnutá tak, aby zlepšila vašu úroveň pohodlia pri relaxácii v exteriéri.

Táto drevená záhradná sedacia súprava s vankúšmi je navrhnutá tak, aby zlepšila vašu úroveň pohodlia pri relaxácii v exteriéri.

Je ideálna na rozhovory s rodinou a priateľmi alebo len tak na upokojujúce opaľovanie! Tieto vonkajšie stoličky sú vyrobené z masívneho akáciového dreva s olejovým náterom, čo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Masívne akáciové drevo je dostatočne pevné a odoláva opotrebovaniu vplyvom času. Vďaka olejovej povrchovej úprave sa tieto stoličky ľahko čistia vlhkou handričkou. Operadlá týchto kresiel sú navyše nastaviteľné do 5 polôh ležania, čo vám umožní vždy si nájsť tú najpríjemnejšiu polohu. Pribalený vankúš navyše poskytuje extra pohodlie pri leňošení alebo stolovaní. Každý vankúš má gumičku a dve sady šnúrok, ktoré ho pevne pripevnia na stoličku.

Vlastnosti

Farba podložky: Čierna
Materiál stoličky: Akáciový masív s olejovým náterom
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery stoličky: 57 x 69 x 111 cm (Š x H x V)
Rozmery vankúša: 120 x 50 x 3 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

5 sklopných polôh. Skladací dizajn umožňuje jednoduché skladovanie a prepravu. Obsahuje elastický pás za operadlom. Obsahuje 2 sady laniek na oboch stranách. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Záhradná stolička s vankúšom

Farbačierna
VýrobcavidaXL
EAN8720286279908
Produktové číslo výrobcu3064066