vidaXL Záhradné ležadlo so stolíkom zelené impregnované borovicové drevo [315403]

SKU
534882
119,50 € 99,58 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevené lehátko poskytuje nielen pohodlné sedenie a ležanie, ale dodá vašej záhrade alebo terase rustikálne kúzlo. Lehátko je vyrobené z masívneho impregnovaného borovicového dreva a je odolné voči poveternostným vplyvom, trvácne a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.

Toto drevené lehátko poskytuje nielen pohodlné sedenie a ležanie, ale dodá vašej záhrade alebo terase rustikálne kúzlo.

Lehátko je vyrobené z masívneho impregnovaného borovicového dreva a je odolné voči poveternostným vplyvom, trvácne a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Operadlo a opierka nôh sú nastaviteľné, aby ste našli tú najpohodlnejšiu polohu. Lehátko kombinuje štýl, odolnosť, pohodlie a vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru dodá nadčasový dizajn. Drevený stôl môžete navyše použiť na umiestnenie telefónov, slnečných okuliarov, nápojov a iných drobností na dosah ruky.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Skladovanie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Materiál: Borovicové drevo, zelená impregnácia
Rozmery lehátka: 198 x 90 x (30-75) cm (D x Š x V)
Rozmery stola: 30 x 30 x 26 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

Nastaviteľné operadlo a opierka na nohy. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Ležadlo
1 x Stôl

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286211472
Produktové číslo výrobcu315403