vidaXL Záhradné ležadlo so stolom a vankúšom impregnované borovicové drevo [3065959]

SKU
535933
155,40 € 129,50 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevené ležadlo s vankúšom a stolíkom kombinuje štýl a funkčnosť, a dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych rustikálneho šarmu. Lehátko je vyrobené z impregnovaného borovicového dreva, je odolné voči poveternostným vplyvom, veľmi trvácne a ľahko sa čistí vlhkou handričkou.

Toto drevené ležadlo s vankúšom a stolíkom kombinuje štýl a funkčnosť, a dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych rustikálneho šarmu.

Lehátko je vyrobené z impregnovaného borovicového dreva, je odolné voči poveternostným vplyvom, veľmi trvácne a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Operadlo a podnožka sú nastaviteľné, aby ste si mohli nájsť tú najpohodlnejšiu polohu. Na stolík si môžete odložiť telefón, okuliare, nápoje a iné malé položky. Pribalený vankúš je nielen praktickým doplnkom; má aj dekoratívnu funkciu.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Uskladnenie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba podsedákov: Zelená
Materiál lehátka: Borovicové drevo, impregnované na zeleno
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery lehátka: 198 x 90 x (30-75) cm (D x Š x V)
Rozmery stola: 30 x 30 x 26 cm (D x Š x V)
Rozmery vankúša: 200 x 70 x 4 cm (D x Š x H)

Doplňujúce informácie

Nastaviteľné operadlo a opierka na nohy. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Ležadlo
1 x Stôl
1 x Podložka

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286303788
Produktové číslo výrobcu3065959