vidaXL Záhradné ležadlo so žiarivo zelenou podložkou tíkový masív [3063017]

SKU
539287
272,95 € 227,46 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Klasické ležadlo má atraktívny latkový dizajn a do vašej záhrady, na terasu, k bazénu či do iných vonkajších priestorov vnesie nádych rustikálnej atmosféry.

Toto klasické ležadlo má atraktívny latkový dizajn a do vašej záhrady, na terasu, k bazénu či do iných vonkajších priestorov vnesie nádych rustikálnej atmosféry.

Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad. Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Denná posteľ je vybavená 2 kolieskami, vďaka ktorým sa dá ľahko presúvať. Operadlo je možné nastaviť v 4 polohách, od úplne vzpriameného sedenia po úplne ploché ležanie. Latky na sedačke a operadle ponúkajú tiež veľkú oporu a pohodlie a dve podrúčky poskytujú miesto na odpočinok vašich rúk. Navyše, pribalený vankúš je viac ako len praktický doplnok; má aj dekoratívnu funkciu.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Skladovanie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba podložky: Jasnozelená
Materiál: Jemne brúsené teakové tvrdé drevo s povrchovou úpravou na vodnej báze, pozinkovaná oceľ
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery lehátka: 195 x 59,5 x 35 cm (Š x H x V)
Výška opierok na ruky od zeme: 53 cm
Výška operadla: 82,5 cm
Rozmery vankúša: 200 x 50 x 4 cm (D x Š x T)

Doplňujúce informácie

Nastaviteľné operadlo v 4 polohách. Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Ležadlo
1 x Podložka

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286269411
Produktové číslo výrobcu3063017