vidaXL Záhradné ležadlá 2 ks s podložkami akáciový masív [3077341]

SKU
539555
454,75 € 378,96 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada drevených záhradných ležadiel stelesňuje kombináciu štýlu a funkčnosti. Do vašej záhrady, na terasu, k bazénu či do iných vonkajších priestorov vnesie rustikálnu atmosféru. Lehátko je vyrobené z masívneho akáciového dreva a je odolné voči poveternostným vplyvom, trvácne a vhodné na vonkajšie použitie.

Táto sada drevených záhradných ležadiel stelesňuje kombináciu štýlu a funkčnosti.

Do vašej záhrady, na terasu, k bazénu či do iných vonkajších priestorov vnesie rustikálnu atmosféru. Lehátko je vyrobené z masívneho akáciového dreva a je odolné voči poveternostným vplyvom, trvácne a vhodné na vonkajšie použitie. Je vybavené kolieskami a dá sa s ním ľahko pohybovať. Operadlo a opierka nôh sú nastaviteľné od úplne vzpriameného sedenia až po ležanie, čo vám ponúka maximálne pohodlie. Ležadlo sa dá zložiť, keď sa nepoužíva. Pribalený vankúš je viac ako praktický doplnok; má aj dekoratívnu funkciu.

Poznámka

Aby ste predĺžili životnosť vášho vonkajšieho nábytku, odporúčame vám nábytok pravidelne čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku bez žiadnej ochrany.

Čistenie

Použite jemný mydlový roztok.

Uskladnenie

Ak je to možné, skladujte na chladnom a suchom mieste v interiéri. Ak je výrobok skladovaný vonku, chráňte ho vodotesným krytom. Po daždi alebo snežení utrite a osušte prebytočnú vodu alebo sneh z rovných povrchov. Dbajte na dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu spôsobenému vlhkosťou.

Vlastnosti

Farba podložky: Jasnozelená
Materiál: Akáciový masív s olejovým náterom
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery lehátka: 199 x 67 x 30/51/62/77/85 cm (D x Š x V)
Hrúbka podložky: 3 cm

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

2 x Ležadlo
2 x Podložka

Farbazelená
VýrobcavidaXL
EAN8720286484449
Produktové číslo výrobcu3077341