vidaXL Záhradná lavička a vínová podložka 112 cm teakový masív [3062658]

SKU
534713
142,65 € 118,87 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Drevená záhradná lavička má elegantný, a zároveň praktický dizajn, a tak vašim vonkajším priestorom dodá úplne nový vzhľad! Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Táto drevená záhradná lavička má elegantný, a zároveň praktický dizajn, a tak vašim vonkajším priestorom dodá úplne nový vzhľad! Tíkový nábytok je vyhotovený z mimoriadne trvácneho tvrdého tíkového dreva, ktoré bolo umelo vysušené v sušiarni a jeho povrch bol následne jemne obrúsený, aby získal hladký vzhľad.

Tíkové drevo sa vyznačuje výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a tak predstavuje jeden z najvhodnejších materiálov na výrobu záhradného nábytku spomedzi všetkých ostatných druhov dreva. Ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky, tíkové drevo je pre vás ako stvorené. Vonkajšia lavička sa vyznačuje rafinovaným vzhľadom, ktorý okamžite zapadne do záhrad a dvorov zariadených v akomkoľvek štýle. Poskytne vám ideálne miesto na oddychovanie v romantickej záhrade na chate alebo v blízkosti idylického záhradného jazierka. Súčasťou balenia je aj podložka, ktorá poslúži ako praktický doplnok k vášmu nábytku, no zároveň má aj dekoratívnu funkciu.

Vlastnosti

Farba podložky: Vínovo červená
Materiál: Jemne brúsené tvrdé tíkové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Materiál podložky: Látka (100% polyester)
Rozmery: 112 x 55 x 94 cm (Š x H x V)
Šírka sedadla: 82 cm
Hĺbka sedadla: 45 cm
Výška sedadla od zeme: 45 cm
Rozmery podložky: 100 x 50 x 4 cm (D x Š x H)

Doplňujúce informácie

Výrobok je potrebné poskladať.

V balení sa nachádza

1 x Záhradná lavička
1 x Podložka

Farbačervená
VýrobcavidaXL
EAN8720286265826
Produktové číslo výrobcu3062658