vidaXL Rozkladacia denná posteľ medová 2x(80x200) cm borovicový masív

SKU
569124
136,55 € 113,79 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Všestranná drevená denná posteľ sa dá použiť ako posteľ vo vašej spálni a tiež sa perfektne hodí ako pohovka vo vašej obývačke. Masívne borovicové drevo: Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borovicové drevo má rovnú štruktúru a uzly dodávajú materiálu jeho typický rustikálny vzhľad.

Táto všestranná drevená denná posteľ sa dá použiť ako posteľ vo vašej spálni a tiež sa perfektne hodí ako pohovka vo vašej obývačke.

Masívne borovicové drevo

Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borovicové drevo má rovnú štruktúru a uzly dodávajú materiálu jeho typický rustikálny vzhľad. Táto posteľ pre hostí je vyrobená z masívneho borovicového dreva, je stabilnejšia a trvácnejšia.

Lamelový dizajn

Drevená lamelová základňa poskytuje lepšiu cirkuláciu vzduchu, aby bol matrac dlhšie svieži, zlepšuje nosnosť postele a zaisťuje stabilitu.

Jednoduché použitie

Táto posteľ sa veľmi pohodlne používa a nevyžaduje si pružiny ani základňu. Stačí položiť matrac na vrch a môžete si užívať pokojný spánok alebo posedenie!

Rozkladacia pohovka

Táto drevená denná posteľ sa dá použiť ako pohovka cez deň alebo ako posteľ v noci, čím poskytuje rýchle riešenie na prenocovanie hostí a zároveň šetrí miesto.

Poznámka

Súčasťou dodávky je len rám postele. Matrac nie je súčasťou balenia. V našom obchode nájdete vhodné matrace. Každý produkt je dodávaný s montážnym návodom v krabici pre jednoduchú montáž.

Vlastnosti

Farba: Medovo hnedá
Materiál: Borovicový masív
Celkové rozmery (vysunuté): 203,5 x 160 x 68,5 cm (D x Š x V)
Celkové rozmery (nevysunuté): 203,5 x 86 x 68,5 cm (D x Š x V)
Vhodné rozmery matraca: 80 x 200 cm (Š x D) (matrac nie je súčasťou balenia)

Doplňujúce informácie

Sú potrebné 2 kusy matracov.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720287136279
Produktové číslo výrobcu820739