vidaXL TV stolík z teakového dreva s prírodným zakončením 120x30x40 cm [246950]

SKU
527341
247,30 € 206,08 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolík z masívneho teakového dreva sa stane nadčasovou súčasťou vašej domácnosti. Môže sa tiež použiť ako bočná skrinka, príručná skrinka alebo komoda. Tento bočný stolík s rustikálnym nádychom je ručne vyrobený z masívneho teakového dreva, ktoré je veľmi trvácne a má prírodný vzhľad.

Tento TV stolík z masívneho teakového dreva sa stane nadčasovou súčasťou vašej domácnosti.

Môže sa tiež použiť ako bočná skrinka, príručná skrinka alebo komoda. Tento bočný stolík s rustikálnym nádychom je ručne vyrobený z masívneho teakového dreva, ktoré je veľmi trvácne a má prírodný vzhľad. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najvyššou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej štruktúre dreva je každý kus tohto nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných kusov. Stolík má dostatok miesta na uloženie vašich dôležitých položiek, ktoré potrebujete mať na dosah ruky. Na pevnú vrchnú dosku môžete položiť aj kvetináče, kvety alebo fotorámčeky. Položka je už zmontovaná; žiadna dodatočná montáž nie je potrebná.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každá TV skrinka jedinečná a trochu odlišná od ostatných. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Masívne teakové drevo s prirodzeným povrchom
Rozmery: 120 x 30 x 40 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

S 3 priečinkami a 3 zásuvkami. Leštený; natieraný a lakovaný povrch. Ručná výroba. Nie je potrebná žiadna montáž.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8718475623175
Produktové číslo výrobcu246950