vidaXL TV skrinka betónovo sivá 100x30x30 cm drevotrieska [801485]

SKU
539058
37,55 € 31,29 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pevná TV skrinka sa vďaka svojmu dizajnu stane stredobodom vašej izby. Táto elegantná televízna skrinka sa pripevňuje na stenu, vďaka čomu bude nadčasovým doplnkom vašej domácnosti. Má 2 priehradky, vďaka ktorým bude ideálnym miestom na uloženie všetkých časopisov, DVD alebo iných predmetov.

Táto pevná TV skrinka sa vďaka svojmu dizajnu stane stredobodom vašej izby.

Táto elegantná televízna skrinka sa pripevňuje na stenu, vďaka čomu bude nadčasovým doplnkom vašej domácnosti. Má 2 priehradky, vďaka ktorým bude ideálnym miestom na uloženie všetkých časopisov, DVD alebo iných predmetov. Je navrhnutá s výklopnými dverami pre ľahký prístup. Tento TV stojan sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Skrinka na stereo sa jednoducho montuje pomocou montážneho príslušenstva, ktoré je súčasťou balenia.

Vlastnosti

Farba: Betónovo sivá
Materiál: Drevotrieska
Rozmery: 100 x 30 x 30 cm (Š x H x V)
Upozornenie: Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Doplňujúce informácie

Má dve výklopné dvierka. Výrobok je potrebné poskladať.

Upozornenie

Skrutky a hmoždinky do stien nie sú súčasťou balenia. Vyhľadajte a použite skrutky a hmoždinky vhodné do vašej steny. Ak si nie ste istí, vyhľadajte odbornú pomoc. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu. Pozorne si prečítajte a dodržujte každý krok návodu.

Farbašedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883914664
Produktové číslo výrobcu801485