vidaXL TV skrinka 90x30x40 cm recyklovaný masív [321979]

SKU
533736
108,00 € 90,00 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Z tejto drevenej TV skrinky vyžaruje vintage šarm, a tak predstavuje neprehliadnuteľný doplnok do interiéru. HiFi skrinka je vyrobená z masívneho recyklovaného dreva, ktoré pochádza z trámov, podláh a nosníkov starých zbúraných stavieb.

Z tejto drevenej TV skrinky vyžaruje vintage šarm, a tak predstavuje neprehliadnuteľný doplnok do interiéru.

HiFi skrinka je vyrobená z masívneho recyklovaného dreva, ktoré pochádza z trámov, podláh a nosníkov starých zbúraných stavieb. Môže pozostávať z rôznych druhov dreva, ako je tíkové drevo, tvrdé drevo, tropické drevo, mangovníkové drevo atď. To tiež znamená, že recyklované drevo si zachováva vlastnosti týchto rôznych druhov drevín. Recyklované drevo už je staré, zvetrané a vysušené. Preto sa nezmršťuje ani neohýba. Železné nohy s práškovým nástrekom zvyšujú robustnosť príborníka a jeho priemyselný štýl. Táto skrinka je vybavená policou, ktorá poskytuje dostatok priestoru na uloženie vašich multimediálnych zariadení, kníh a rôznych ďalších vecí. Dôležitá poznámka: Každý výrobok má inú farbu, čo mu dodáva na jedinečnosti. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

Vlastnosti

Materiál: Recyklovaný masív s viacfarebnou povrchovou úpravou, železo s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 90 x 30 x 40 cm (D x Š x V)

Doplňujúce informácie

S policou. Výrobok je potrebné poskladať.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8720286067567
Produktové číslo výrobcu321979

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz