vidaXL TV skrinka 160x40x50 cm masívne mangovníkové drevo [247885]

SKU
533842
154,20 € 128,50 €
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Prineste do svojej domácnosti rustikálny šarm pomocou našej štýlovej televíznej skrinky!Táto HiFi skrinka je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, čo je tvrdé drevo s hustou štruktúrou. Surové mangovníkové drevo je na jednej strane dostatočne pevné, na druhej strane odolné aj voči opotrebovaniu.

Prineste do svojej domácnosti rustikálny šarm pomocou našej štýlovej televíznej skrinky!Táto HiFi skrinka je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, čo je tvrdé drevo s hustou štruktúrou.

Surové mangovníkové drevo je na jednej strane dostatočne pevné, na druhej strane odolné aj voči opotrebovaniu. Preto je táto krásne navrhnutá bočná skrinka stabilná, trvácna a pútavá. Vďaka vynikajúcemu remeselnému spracovaniu a pôvabnej štruktúre dreva je každý kus tohto nábytku jedinečný a mierne sa odlišuje od ostatných. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie alebo lakovanie. Okrem toho má táto skrinka 2 police, ktoré poskytujú dostatok miesta na uloženie vašich multimediálnych zariadení, kníh a rôznych ďalších predmetov. Rám s práškovou povrchovou úpravou prispieva k pevnej konštrukcii a prispieva tiež k priemyselnému kúzlu skrinky. Montáž tejto skrinky je jednoduché.

Dôležitá poznámka

Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

Vlastnosti

Materiál: Mangový masív a železo s práškovou povrchovou úpravou
Rozmery: 160 x 40 x 50 cm (Š x H x V)

Doplňujúce informácie

Leštený; natieraný a lakovaný povrch. S 2 poličkami. 100% ručná výroba.

Farbahnedá
VýrobcavidaXL
EAN8719883570969
Produktové číslo výrobcu247885